У США вважають, що удар по гуманітарному конвою в Сирії завдала російська авіація

У США вважають, що удар по гуманітарному конвою в Сирії завдала російська авіація

Представники США відзначають, що авіаудар по гуманітарному конвою в районі Алеппо в Сирії був нанесений не авіацією режиму Башара Асада, а ВКС Росії.

Джерело: Відомості

У розмові з телеканалом CNN, один з високопоставлених представників влади США повідомив, що попередні відомості щодо інциденту з гуманітарним конвоєм сирійського Червоного Півмісяця в провінції Алеппо вказують на участь Росії, повідомляє агентство Anadolu.

За його словами, в момент інциденту можливість нанесення удару в районі Алеппо мали лише російські літаки, що також підтвердили місцеві джерела.

«Представники Пентагону вивчили дані із супутників і РЛС, які поки вказують на відсутність участі літаків і вертольотів режиму Асада в нанесенні удару по колоні вантажівок з гуманітарною допомогою», — відзначив неназваний високопоставлений чиновник, наголомивши, що мали місце два авіаудари, що послідували один за іншим , а подібною тактикою користуються в основному ВКС Росії.

Російська сторона очікувано заявила раніше, що ВКС РФ і режим Асада не здійснювали атак на конвой сирійського Червоного Півмісяця.

Тим часом, представники Держдепу США в бесіді з агентством «Анадолу» привернули увагу до останніх заяв держсекретаря США Джона Керрі, який поклав відповідальність за атаку на Росію.

Жертвами авіаудару по колоні з гуманітарною допомогою в підконтрольних опозиції західних районах Алеппо стали 12 осіб, згоріло 20 вантажівок.

Loading...