У Франції заговорили про вихід з ЄС
![У Франції заговорили про вихід з ЄС](/photo/original-1472973945.jpg)
Лідер французьких націоналістів Марін Ле Пен пообіцяла провести референдум про вихід з ЄС.
Глава партії «Національний фронт» Марін Ле Пен пообіцяла провести референдум про вихід Франції з ЄС в разі перемоги на президентських виборах. Про це повідомляє BFM TV.
Під час виступу в місті Брашов Ле Пен заявила, що Франція повинна наслідувати приклад Великобританії. «Я проведу цей референдум у Франції, тому що у вас є право на власну думку. Французи, ми можемо знову стати вільним, гордим і незалежним народом, ми можемо повернути Франції її справжнє місце в світі», - заявила лідер" Національного фронту ".
За даними більшості соціологічних опитувань, Марін Ле Пен може вийти в другий тур разом з кандидатом від Партії "Республіканців". Її суперником, вважають соціологи, стане або мер Бордо Ален Жюппе, або екс-президент країни Ніколя Саркозі.
Перший тур президентських виборів у Франції призначений на 23 квітня 2017 року. Якщо буде потрібно, другий тур відбудеться 7 травня 2017 року.