Колишні спецназівці так званої ЛНР засуджені в Москві за вимагання
У Москві винесено вирок у справі колишніх ополченців з Луганська, які під загрозою поширення даних про клієнтів банку "Югра» вимагали у нього 300 мільйонів рублів нібито на відновлення самопроголошеної Луганській народної республіки.
Розслідування почалося після того, як в банк був переданий конверт, в якому містилася інформація про рахунки декількох клієнтів «Югри» і пропонувалося протягом 30 хвилин зателефонувати за вказаним номером «з питання придбання всього пакету документів». В іншому випадку невідомий погрожував опублікувати дані клієнтів банку в інтернеті і віддати їх «у впливові газети." Про це повідомляє телеканал "Дощ".
З вимагачами, які представилися Петром і Віктором Сергійовичем, розмовляли керівники банку. Ті висунули свої вимоги: якщо "Югра» не хоче публікації цих даних, то кредитна установа має передати Петру та Віктору Сергійовичу 300 мільйонів рублів. Вимагачі при цьому зазначили, що гроші дістануться не їм самим, а все «до копієчки» піде «на відновлення зруйнованого війною господарства ЛНР". Гроші вони вимагали заплатити в той же день, але банку вдалося вмовити їх зачекати кілька днів.
Пізніше з'ясувалося, що інформацію про клієнтів здирникам надала співробітник банку Ольга Бєлобородова. До цього вона кілька років пропрацювала без будь-яких нарікань, а колеги характеризували її як нетовариську і замкнуту співробітницю. Поза роботою вона була добре відома в байкерських колах Тюмені, зокрема в місцевому жіночому мотоклубі "Північні дракони". Розібравшись в ситуації, керівництво банку звернулося до правоохоронних органів. Всі подальші переговори з вимагачами проходили під контролем оперативників.