У Гватемалі вбили підлітка, який ловив покемонів
![У Гватемалі вбили підлітка, який ловив покемонів](/photo/original-1468998450.jpg)
У гватемальському місті Чікімула був убитий 18-річний ловець покемонів, а його 17-річний приятель отримав поранення і потрапив до шпиталю.
Як виявилося, на хлопців прямо під час гри напали невідомі бандити, повідомляє Informing.
Пізніше з’ясувалося, що гравців обстріляли з проїжджаючого джипа, проте мотиви такого нападу поки не встановлені. За відомостями поліції, юнаки не провокували нікого і нікому не заважали. Варто сказати, що на місці злочину було знайдено 17 гільз.
Відзначимо, що Pokemon Go — безкоштовний додаток, в якому застосована технологія доповненої реальності. Словом, в грі з’єднуються цифровий і реальний світи, оскільки картинка, що відображається на екрані смартфона, проектується на локації реального світу.
Мета гри — спіймати покемона. Це змусило багатьох геймерів, поглинених грою, вийти на вулиці, парки і пляжі.
У зв’язку зі зрослою популярністю цієї нової гри з геймерами все частіше трапляються неприємні історії. Так, в США шахраї використовували Pokemon GO в своїх злочинних цілях — залучили підлітків в занедбаний будинок, де їх побили і пограбували.