Panasonic заплатить 129 млн євро за змову з метою фіксації цін на кінескопи для телевізорів
![Panasonic заплатить 129 млн євро за змову з метою фіксації цін на кінескопи для телевізорів](/photo/original-1468409691.jpg)
Попри те, що компанія вже давно не випускає кінескопів, за старі проступки все-одно доведеться розплатитися.
Європейський суд (вища інстанція Суду Європейського Союзу, рішення якої не можуть бути оскаржені) відхилив апеляцію Panasonic, в якій японський виробник спробував оскаржити рішення Європейського суду загальної юрисдикції, який зобов'язав його виплатити близько 129 млн євро як штраф за участь у ціновій змові з метою фіксації цін на катодно-променеві трубки для телевізорів, повідомляє Ixbt.
У грудні 2012 року Єврокомісія звинуватила компанію Panasonic та її дочірнє підприємство MT Picture Display в порушенні закону Європейського союзу про конкуренцію.
У вересні 2015 року Європейський суд загальної юрисдикції назвав остаточні суми штрафів. Компанію Panasonic зобов'язали виплатити 128 866 000 євро, Panasonic і MTPD спільно — 7 530 000 євро, Panasonic, MTPD і Toshiba спільно — 82 826 000 євро. Компанія Panasonic подала апеляцію.
Відзначимо, що компанії Panasonic і MTPD вже давно не випускають кінескопи для телевізорів.