У Росії чоловік через ревнощі побив коханку цвяходером

Раніше судимий і ніде не працюючий чоловік приревнував свою кохану.
На півночі Прикам’я суд визнав 52-річного жителя Кочевському району винним в умисному спричиненні тяжкої шкоди здоров’ю своєї співмешканки, а також засудив його до трьох років позбавлення волі в колонії загального режиму та штрафу, повідомляє Informing.
Згідно з матеріалами кримінальної справи, раніше судимий і ніде не працюючий чоловік приревнував свою кохану і згодом жорстоко розправився з нею.
Це сталося в січні цього року, коли чоловік, будучи в нетверезому стані, став висловлювати своїй 36-річній співмешканці закиди з приводу її непристойної поведінки. Під час з’ясування стосунків і пред’явлення претензій п’яний скандаліст схопив цвяходер і кілька разів ударив ним співмешканку.
У результаті звірячого побиття жінка отримала перелом ключиці та серйозні удари. Після цього вона звернулася до лікарів, які і повідомили в поліцію про те, що сталося.
Залишається додати, вирок суду вже вступив у дію.