Воскова фігура Путіна у Сербії зібрала тисячі глядачів (фото, відео)

Воскова фігура Путіна у Сербії зібрала тисячі глядачів (фото, відео)

Подивитись на Путіна люди вистроїлись у величезну чергу.

Джерело: Відомості

23 березня Музей воскових фігур у сербському місті Ягодина представив фігуру російського президента перед кількатисячною аудиторією

Місцеве телебачення показало, як муляж російського президента зібрав під музеєм чергу з 2,5 тисяч охочих її побачити, передає Радіо Свобода.

Під час заходу сербський Міністр закордонних справ Івіца Дачич назвав Путіна і Росію традиційним союзником Сербії та "сильним політичним партнером". Дачич сказав, що фігура Путіна у чорному костюмі з білою сорочкою та червоною краваткою є "найкращим витвором мистецтва в музеї та найбільш схожою на оригінал".

Воскова фігура Путіна стала першою, що зображає іноземців у сербському музеї.

Загалом в експозиції музею представлено близько 30 фігур, зокрема Слободана Мілошевича, сербського диктатора 1990-х років, який помер у в’язниці в 2006 році, а також убитого прем’єра Зорана Джинджича. В музеї є ще фігура сербської зірки з тенісу Новака Джоковича і екс-баскетболіста Національної баскетбольної асоціації (США) Владе Діваца.

Сербія є однією з найближчих країн-союзниць Росії. Белград посилює відносини з Москвою, одночасно намагаючись інтегруватися у Євросоюз.

Loading...