Троє дітей заживо зварилися в ямі з окропом

Діти загинули, витягаючи один одного.
В Петропавлівському-Камчатському трагічно загинули троє дітей у віці восьми років, які впали в канаву з гарячою водою, яка утворилася біля місця, де труби йдуть під землю. За попередньою інформацією, в яму впав один школяр, а двоє інших хлопчиків намагалися врятувати одного, проте не розрахували сили і самі впали в яму.
У зв'язку із загибеллю трьох школярів, які впали в яму з гарячою водою, прокуратура Камчатки перевірить школу, біля якої стався інцидент. Також, буде проінспектована діяльність організації ЖКГ, яка відповідає на теплотрасу, де утворилася яма.
"Прокуратура почала перевірку у зв'язку із загибеллю дітей у частині ... дотримання необхідних заходів безпеки навчання освітньою організацією - так як інцидент стався біля школи Крім того, буде перевірено діяльність організації ЖКГ. З'ясуємо, хто відповідальний за теплотрасу", - цитує РІА Новини слова представника крайового відомства.
У Петропавловську-Камчатському оголосили траур за загиблими. За фактом трагедії слідчі порушили кримінальну справу.