Угорщина не підтримає можливих санкцій ЄС проти Польщі

Угорщина не підтримає можливих санкцій ЄС проти Польщі

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що ЄС не слід думати про можливі санкції проти Польщі, оскільки Угорщина ніколи на це не погодиться.

Джерело: Відомості

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його країна ніколи не підтримає можливих санкцій ЄС проти Польщі. Про це він заявив у інтерв’ю громадському угорському радіо 8 січня, повідомляє «Радіо Польща».

«Євросоюз не повинен думати про введення якихось санкцій проти Польщі, оскільки це вимагало б одноголосності, а Угорщина ніколи не підтримає жодних санкцій проти Польщі», — заявив глава угорського уряду.

Нагадаємо, нещодавно прийнятий у Польщі новий закон про ЗМІ викликав негативно реакцію серед керівництва багатьох країн Євросоюзу. Крім того, з критикою на адресу закону виступили Єврокомісія, ОБСЄ, Європейський мовний союз та Асоціація європейських журналістів.

Loading...