У Санкт-Петербурзі люди побилися в черзі за «халявними» яблуками (відео)

У Санкт-Петербурзі люди побилися в черзі за «халявними» яблуками (відео)

Масова тиснява за свяченими яблуками в Петербурзі: люди за 15 хвилин розібрали дві тонни плодів.

Джерело: Відомості

У Санкт-Петербурзі під час роздачі безкоштовних яблук, присвяченій святкуванню православного свята — Яблучного Спаса, почалася тиснява. Як повідомляється, за 15 хвилин страдники розібрали 2 тонни плодів, передає «Кореспондент».

Церемонію освячення плодів на честь Яблучного Спаса намітили на 3.00. Але ще до її початку біля обгороджених возів з яблуками зібралися сотні людей, озброєних пакетами та кошиками. А до кінця освячення на площі налічувалося близько 400 осіб. За безкоштовними яблуками прийшли не лише віряни, але й охочі до безкоштовного частування.

Після останнього «Амінь!» натовп накинувся на ящики з яблуками, вони ледь не знесли загорожу та поліцейських. Незабаром поруч відкрили ще одну точку роздачі. Дві тонни плодів розійшлися буквально за чверть години.

Як повідомлялося, за 2 тижні в Росії знищили 550 т санкційної продукції.

Loading...