Родині з Косово відмовили в громадянстві Швейцарії через звичку ходити в спортивних штанях

Родині з Косово відмовили в громадянстві Швейцарії через звичку ходити в спортивних штанях

А також через небажання вітатися при зустрічі з перехожими.

Джерело: Відомості

Сім'я Халілі з Республіки Косово, яка вже довгий період часу проживає в Швейцарії, подала заяву на отримання громадянства, отримала відмову від комітету комуни Бубендорф кантону Базель-Ланд. В обґрунтуванні відмови згадувалася звичка членів цієї родини носити спортивні штани і не вітатися при зустрічі з перехожими, повідомляє news.dirty.ru з посиланням на The Local.

У 2005 році влада Швейцарії розглядала можливість відправки пари з двома маленькими дітьми назад в Косово, але в 2006 році рішення пом’якшили, і сім’я отримала посвідку на проживання та дозвіл на проживання в комуні Бубендорф в окрузі Лісталь.

Через 10 років, 18 травня 2016 року, косовари з’ясували, що комітет резидентів села відхилив їхню заяву про надання громадянства, хоча вони відповідали формальним вимогам до натуралізації: всі четверо говорять по-німецьки, знають звичаї та географію регіону тощо.

Незважаючи на це, сім’я була визнана деякими членами муніципальних зборів недостатньо швейцарською, зокрема, вказувалося на те, що вони часто носили в селі спортивні штани, а не джинси. Іншою претензією стало те, що вони не віталися з людьми, які зустрічалися їм на шляху.

Відповідно до правил натуралізації в кантоні Базель-Ланд, претенденти повинні розмовляти німецькою на рівні B1 (розуміння основних ідей чітких повідомлень, зроблених на літературній мові на різні теми, щотипово виникають на роботі, при навчанні; вміння спілкуватися в більшості ситуацій, які можуть виникнути під час перебування в країні мови, що вивчається; вміння скласти чіткий повідомлення на відомі або особливо цікаві теми, описати враження, події, надії, прагнення, викласти свою думку та плани на майбутнє) й інтегруватися — засвоїти не тільки швейцарську культуру, а й звичаї місцевості , в якій вони планують жити. «Негативні рішення повинні бути обґрунтовані», — говорять правила.

Loading...