Брат загиблого «кіборга» зібрався їхати шукати терориста Гіві, який убив його родича

Брат загиблого «кіборга» зібрався їхати шукати терориста Гіві, який убив його родича

27 січня відбулося прощання з 26-річним військовослужбовцем В’ячеславом Мельником з Тернопільщини, одним з «кіборгів», який захищав Донецький аеропорт.

Джерело: Відомості

Як повідомляє «Преса України», відправити в останню путь бійця зібралися сотні людей в різних містах Тернопільщини та Рівненської області.

Попрощатися з «кіборгом» зібралося не одне місто: кілька сотень жителів міста Дубно Рівненської області вишикувалися в колони не тільки в центрі міста, а й по всій території дороги в напрямку міста Кременець Тернопільської області, куди везли тіло героя. «Живий ланцюг» зі свічками, лампадками, українськими прапорами з чорними стрічками зустріла загиблого В'ячеслава Мельника і в Кременці, де в Соборі Преображення Господнього відбулося прощання з військовим.

В'ячеслав Мельник брав участь в обороні Донецького аеропорту в складі 80-ї Львівської бригади (третій батальйон, окремий зенітно-артилерійський підрозділ).

Останній раз батько зв'язувався з ним ще 19 січня, розповідає волонтер Тарас Каравай. Більш звісток від В'ячеслава не було, тому рідні дуже переживали за нього і просили допомогти у його пошуках.

Останній раз, коли рідні дзвонили на його номер, то почули російською, що їхнього сина вбили.

«Подзвонив, каже: «Славчик, Славчик…» А той Гіві взяв телефон і каже: «Не дзвони більше, нема твого Славчика, я його вбив». А Саша каже йому: «Гіві, не вмирай, я за тобою приїду», і зараз він зібрався їхати, каже, що не залишить так», — розповідає дядько В'ячеслава Мельника.

Рідні сподівалися, що це невдалий жарт сепаратиста, проте, на жаль, інформація про загибель їхнього сина в боях за Донецький аеропорт підтвердилася.

«З важким пораненням руки, його вивозили санітарною машиною разом з іншими пораненими. Автомобіль потрапив під обстріл «Градів» на виїзді з аеропорту. З групи вижив тільки один боєць», — розповідають волонтери.

«Це був якраз момент, коли наші «кіборги» відходили зі зруйнованого терміналу», — написала кременчанка Світлана Томашевська.

У загиблого героя двоє дітей: старшому 7 років, молодшому — 4.

Loading...