Експерт: Росія робитиме Україні такі клопоти, які не зможе компенсувати Євросоюз

Росія битиме Україну так, щоб Євросоюз не зміг компенсувати поранень.

Джерело: Відомості

Така думка експерта Польського інституту міжнародних справ Пйотра Косцінського, передає УНН.

Найімовірніше перемир’я у Східній Україні протримається довше, ніж попередні – вважає експерт Косцінський. Він додає, що заморожування конфлікту в його нинішньому вигляді може бути вигідне для Росії.

Косцінський підкреслює, що Кремль грає на довгострокову дестабілізацію ситуації в Україні, і конфлікт в Донбасі є одним з основних інструментів для досягнення цієї мети:

«Це від самого початку був «троянський кінь», Росія абсолютно не мусить приєднувати ці території чи навіть формально їх приймати. Якщо навіть такі наміри були, план нині такий, щоб показати, що асоціація України з Євросоюзом не принесе користі. Росія намагатиметься робити Україні такі клопоти, які не зможе компенсувати Євросоюз», – каже польський експерт.

Нагадаємо, хоча сепаратисти іноді й обстрілюють позиції України, українська Рада національної безпеки і оборони має намір зберегти режим припинення вогню. Перерву в боях оголошено для того, щоб провести в Мінську переговори між представниками України та сепаратистами. Переговори плануються на цьому тижні, але все ще невідомо, коли саме.

Loading...