Семенченко висунув Міноборони ряд вимог
Також він вимагав надати бійцям добровольчих батальйонів військову техніку та важке озброєння.
Командир добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко, якого раніше поранили у бою за Іловайськ, висунув 5 вимог до представників Міністерства оборони.
Семенченко у жорсткій формі вимагав допомогти його бійцям, які знаходяться в оточенні в Іловайську, забрати із зони АТО молодих бійців і відправити на Донбас людей віком 30-40 років, які «готові помирати за Батьківщину».
Також він вимагав надати бійцям добровольчих батальйонів військову техніку та важке озброєння.
«Час біт закінчився у березні. Час автоматів закінчився у липні. Наразі час танків, протитанкових комплексів, ПЗРК тощо», — заявив комбат.
Також він вимагав налагодити взаємодію авіації, танків, артилерії, піхоти, ВСУ, батальйонів міліції, адже наразі вона «нижче за будь-яку критику». Остання його вимога — підтримка Міноборони та Генштабу добровольчих батальйонів.
