Порошенко про результат зустрічі у Мінську: Ми вимагаємо рішучих дій задля миру
«Головна наша мета — це мир. Ми вимагаємо рішучих дій, які здатні принести мир на українську землю», — заявив президент.
Зустрічі у Мінську привели до певних результатів, заявив президент України Петро Порошенко журналістам за підсумками переговорів з лідерами Білорусі, Казахстану, Росії та представниками ЄС, інформує офіційний сайт глави держави.
«Головна наша мета — це мир. Ми вимагаємо рішучих дій, які здатні принести мир на українську землю», — заявив президент.
В ході зустрічі обговорювалось ключове питання — закриття українсько-російських кордонів для унеможливлення переміщення техніки, найманців та боєприпасів.
Зокрема, Порошенко акцентував увагу на тому, що під час всіх зустрічей у Мінську мова йшла про імплементацію мирного плану президента України з врегулювання ситуації на Донбасі.
«Ми наполягли на тому, щоб в першу чергу було досягнуто домовленість про забезпечення свободи для українських громадян, які незаконно утримуються. Логіка мирного плану врешті решт була підтримана всіма без виключення головами держав», — зазначив Порошенко.
В свою чергу, представник ЄС Кетрін Ештон зазначила, що головне на сьогодні – мир і безпека та припинення військових дій, а також знаходження шляхів забезпечення безпеки українсько-російських кордонів.
