Терористи, які втекли в Донецьк, погрожують, що війна тільки починається

Бойовики продовжують контролювати будівлю обласної адміністрації і вільно пересуваються містом. Відступати, кажуть, не планують.

Джерело: Відомості

Терористи, які перебралися до Донецька зі звільнених українськими військовими міст, облаштовують блокпости і заявляють — війна лише починається. Бойовики розповідають, що вони перегруповуються, аби відновити боротьбу, передає УНН.

«Бойовики продовжують контролювати будівлю обласної адміністрації і вільно пересуваються містом. Відступати, кажуть, не планують.

До слова, в РНБО та Нацгвардії, заявляють, що не завдаватимуть авіаційного удару по Донецьку», — йдеться у повідомленні телевізійників каналу 24.

Нагадаємо, терористи у Донецьку захопили приміщення управління Державної пенітенціарної служби. Стріляли бойовики і біля донецького аеропорту.

Loading...