На Луганщині кордони цілу ніч атакували бойовики
В результаті зіткнення підрозділи Держприкордонслужби у взаємодії з Міністерством оборони напад відбили.
Співробітники Держприкордонслужби продовжують охороняти кордон в умовах ускладнення соціально-політичної обстановки у південно-східних областях України. Так, учора ввечері та сьогодні вночі в Луганській області відбулися напади з боку сепаратистів. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.
Зокрема з 22 години 21 червня до 3:30 ночі 22 червня в районі населеного пункту Червонопартизанськ Луганської області відбулось бойове зіткнення з сепаратистами, які відкрили вогонь з мінометів, РПГ та стрілецької зброї.
В результаті зіткнення підрозділи Держприкордонслужби у взаємодії з Міністерством оборони напад відбили.
Крім того з 3.50 до 4.10 цієї ночі в районі населеного пункту Бірюкове Луганської області група сепаратистів здійснила спробу нападу на блокпост, однак внаслідок допомоги підрозділів Збройних сил України напад терористів також був відбитий. Під час зіткнень одного прикордонника поранено.
