Під час АТО на Донбасі загинули 4 силовики, знищено російські БТРи
За його словами, українськими силовиками підбито 2 танки, які прибули в розпорядження бойовиків з Росії.
За оперативними даними групи «Інформаційний Опір», у зоні антитерористичної операції стався ряд бойових зіткнень сил АТО з терористами. Про це повідомляє в Facebook координатор групи Дмитро Тимчук.
За його словами, українськими силовиками підбито 2 танки, які прибули в розпорядження бойовиків з Росії.
Також силами АТО знищено 3 БТР; 2 вантажівки, що перевозили бойовиків і зброю; 2 одиниці автотранспорту з встановленими крупнокаліберними кулеметами ДШК.
У прикордонних районах з Росією силами АТО заблоковані і захоплені 3 автоколони, що вторглися з Росії. Захоплений автотранспорт перевозив боєприпаси і зброю, що призначалися для терористів.
«У ході бойових зіткнень, за нашими даними, 4 українських силовики загинули. Поранених — 31.Точних даних про втрати терористів немає», — повідомляє Тимчук.
