У Слов’янську зранку лунають потужні вибухи і автоматні черги

«Розбудили потужні вибухи, начебто на Семенівці... На Черевковці шибки повилітали», — пише користувач СЛОВ’ЯНСЬК.

Джерело: Відомості

У Слов'янську вранці чути вибухи та автоматні черги, ймовірно, йде наступ. Про це пишуть в Твіттері «Слов'янськ» і «Вільний Слов’янець».

«Розбудили потужні вибухи, начебто на Семенівці... На Черевковці шибки повилітали», — пише користувач СЛОВ'ЯНСЬК.

«Слов’янці, заклеюйте вікна скотчем хрест на хрест, якщо все-таки і виб'є скло, не буде дрібних осколків!» — закликають людей.

Вільний Слов’янець теж повідомляє: «Кажуть, що з Черевковки не випускають людей, ніби як йде наступ з вертольотами і літаками».

«У район ЖД чутні вибухи і автоматні черги. Кажуть поставили знаряддя в 66-му і 70-му садку», — додає користувач.

За повідомленням видання «Донецькі вісті» в околицях Слов'янська і на кордоні з Краматорськом почалися активні бойові дії.

Згідно з повідомленнями, артпідготовка і перестрілки почалися ще близько 9 години ранку, але до половини десятого щільність обміну ударами виросла до максимуму.

«У нас тут справжня війна, такої потужної стрілянини за весь час не було ще жодного разу», — повідомляє очевидець.

Бойовики обстрілюють гору Карачун, звідти у відповідь «працює» по цілях артилерія. Мобільний зв'язок періодично пропадає. 

Loading...