Через путінських терористів майже 82% жителів Донбасу не змогли проголосувати
Ситуація залишається складною, сьогодні вночі виявилося, що у всіх окружних виборчих комісіях Донецької області не працює інформаційно-аналітична система «Вибори».
На Донеччині в результаті погроз сепаратистів на президентських виборах не змогли проголосувати жителі 23 міст області — це 81,8% виборців.
За підрахунками місцевого Комітету виборців України це близько 599 тисяч чоловік. Проголосувати вдалося 100812 виборцям, передає «Аргумент».
Ситуація залишається складною, сьогодні вночі виявилося, що у всіх окружних виборчих комісіях Донецької області не працює інформаційно-аналітична система «Вибори».
«У зв'язку з цим члени ОВК змушені перевіряти і вважати дані з протоколів дільничних комісій вручну. Це продовжує час прийому виборчої документації на невизначений термін», — розповіли спостерігачі з Комітету виборців України .
Найкраща ситуація з голосуванням була в Маріуполі, там відкрилися 203 з 216 можливих виборчих дільниць. У Донецьку, а також ряді великих міст області не відкрилася жодна дільниця — через тиск бойовиків з угрупування «Донецька народна республіка» та їхньої агресії проти людей, задіяних у підготовці виборів. У декількох містах регіону нападники розгромили виборчі дільниці, до цих пір немає зв'язку з головою окружною комісією № 43 (Донецьк).
