Терористи під Красноармійськом обстріляли вантажівки, тіла водіїв досі лежать на дорозі
Рух з боку обласного центру також блокується — в районі Селидівського поста ДАІ.
За неофіційною інформацією, сьогодні вночі близько 1:30 на трасі Красноармійськ — Донецьк в районі села Даченське (на повороті на Лисівка) військові обстріляли два КАМАЗи, які рухалися з боку Донецька. Про це пише «Орбіта».
В результаті загинули двоє водіїв вантажних машин, ще дві людини отримали поранення. На місце виїхали бригада швидкої допомоги і співробітники міліції. Однак військові знову відкрили стрілянину, не даючи спецавтомобілям наблизитися до місця події.
Проте обох поранених вдалося вивезти з епіцентру подій. Одного з них карета швидкої допомоги доставила в Червоноармійську ЦРЛ, іншого — до Димитрівської травматології.
Пацієнт поступив у ЦРЛ в 1:55 ночі з діагнозом «множинні вогнепальні поранення грудної клітини і проникаюче поранення в черевну порожнину». Чоловіка прооперували, на ранок його стан залишається важким. Обидва тіла досі знаходяться на трасі. Там же стоїть обстріляний автомобіль правоохоронців.
В цілях безпеки рух на трасі в донецькому напрямку було обмежено. Через це в Красноармійську на вулиці Дніпропетровській скупчилася колона вантажного транспорту.
Рух з боку обласного центру також блокується — в районі Селидівського поста ДАІ.
