Прапор ДНР зі звільненого Великоновосілківського району пішов українським воякам на онучі

Українські військовики звільнили від терористів Великоновосілківський район Донеччини.

Джерело: Відомості

Великоновосілківський район, що на Донеччині, звільнили від бойовиків. Завтра бійці батальйону "Донбас" вирушають у наступний район регіону.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив командир "Донбасу" Семен Семенченко, інформує ТСН.

За його даними, Великоновосілківщину повністю взято під контроль народним ополченням і батальйоном "Донбас". "За інформацією розвідки так званий батальйон "схід" висунутий сепаратистами до нас. Нетерпляче чекаємо на цю банду гопників. У місто з них ніхто не увійде. Великоновосілківський РВВС узятий під контроль, співробітники після проведення профілактичної роботи склали повторну присягу на вірність Україні", - написав Семенченко.

Він додав, що місцеві начальник міліції, депутати-регіонали і голова райради втекли у невідомому напрямку.

"Український прапор піднятий на флагштоку біля райради, прапор ДНР пішов на онучі. Завтра, після проведення заходів щодо зміцнення української влади в регіоні, ми висуваємося в наступний район Донбасу", - повідомив командир батальйону "Донбас".

Loading...