Прикордоники вилучили у жителя Харківської області пристрої для управління ракетно- артилерійський вогнем

Прикордоники вилучили у жителя Харківської області пристрої для управління ракетно- артилерійський вогнем

Прикордонники Харківського прикордонного загону вночі в п’ятницю затримали жителя Харківської області при спробі ввезення в Україну пристрої для управління ракетно- артилерійським вогнем.

Джерело: Відомості

 Про це повідомив прес -секретар прикордонного загону Олександр Москвін, пишуть Українські новини 

За його словами, пристрій намагався перемістити через кордон з території Російської Федерації в Україну на ділянці " зеленого кордону " відділу прикордонної служби " Вовчанськ" 38 -річний житель міста Вовчанська.

" Інформацію про його наміри " зелені кашкети " отримали заздалегідь від оперативних джерел" , - зазначають у відомстві. На даний час встановлюються всі обставини по справі .

На наданих прикордонною для ЗМІ фотографіях видно, що прикордонники вилучили у порушника блок управління і комутації БУ- 25 , використовуваний для керування вогнем у бойових машинах БМП- 2 і БМД .

Нагадаємо, співробітники харківської міліції затримали в п'ятницю в місті 10 чоловіків , екіпірованих бронежилетами і кийками.
 

Loading...