На Луганщині у спаленому автомобілі знайшли тіло активіста, викраденого бойовиками

Спалену машину разом із згорілим тілом Валерія Сала знайшли сьогодні, а напередодні, 7 травня його викрали бойовики так званої «Донецької народної республіки».

Джерело: Відомості

Міліціонери з Харківщини знайшли у Греківському лісі на Луганщині тіло зниклого напередодні проукраїнського активіста Валерія Сала. Він був головою осередку «Просвіти» у Красному Лимані Донецької області, передає УНН.

Спалену машину разом із згорілим тілом Валерія Сала знайшли сьогодні, а напередодні, 7 травня його викрали бойовики так званої «Донецької народної республіки». Про це розповіла заступник голови Донецької обласної «Просвіти» Марія Олійник.

«7 травня бойовики «Донецької народної республіки» викрали мешканця села Шантриголова Краснолиманського району, фермера, що виступав за єдність України Валерія Сала, — повідомила Марія Олійник. — У них якраз мали бути збори місцевого осередку. Його машину зупинили в центрі села озброєні люди, побили і непритомного погрузили в багажник його машини і поїхали, а сьогодні спалену машину разом з тілом знайшли на Луганщині».

Loading...