Оголошено дводенний траур по всій Україні

"Друге травня стало для України трагічним днем. Я підписав указ про дводенну жалобу в Україні за героями, які загинули в ході антитерористичної операції, і за загиблими в ході трагічних подій в Одесі", - цитує Турчинова прес -служба Верховної Ради.

Джерело: Відомості

В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав указ про дводенну жалобу в Україні у зв'язку із загибеллю людей під час проведення антитерористичної операції в Донецькій області, а також в ході масових зіткнень в Одесі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Друге травня стало для України трагічним днем. Я підписав указ про дводенну жалобу в Україні за героями, які загинули в ході антитерористичної операції, і за загиблими в ході трагічних подій в Одесі", - цитує Турчинова прес -служба Верховної Ради.

З цього приводу прес-служба телеканалу "1+1" заявила, що у зв'язку з трагедією, що сталася напередодні в Одесі, телеканал скасував трансляцію розважальних телепрограм в ефірі, передає newsru.ua

"Телеканал змінює сітку мовлення на 3 травня у зв'язку з великою кількістю жертв під час подій в Одесі 2 травня. З ефіру зняті розважальні програми. Замість гумористичних програм сьогодні телеглядачі побачать серіал "Однолюби", - йдеться в повідомленні.

Під час проведення антитерористичної операції (АТО) на сході України п'ять осіб загинули, ще 12 поранені, повідомив керівник Антитерористичного центру Василь Крутов.

Нагадаємо, сьогодні сепаратисти в Андріївці намагалися витіснити військовослужбовців з блок- поста, прикриваючись дітьми та людьми похилого віку.

В Одесі після вчорашніх подій загинуло 46 осіб, близько 200 поранені. 

Loading...