Міліція просить жителів Слов’янська не йти до місцевої церкви на Великдень через напружену ситуацію

Олександр Турчинов оголосив про початок в Донецькій області «антитерористичної операції».

Джерело: Відомості

Жителям Слов'янська в головному управлінні МВС Донецької області порекомендували не відвідувати на Великдень Святогорську Лавру через напружену ситуацію в країні та зокрема в регіоні. Про це повідомили у прес-службі обласного управління МВС.

«Шановні жителі й гості Донецької області! Наближається головне християнське свято — Світле Христове Воскресіння. Як правило, у цей день велика кількість мирян відвідує богослужіння в Успенській Святогорській Лаврі. Однак, з огляду на нинішню неспокійну ситуацію в м. Слов'янську й Слов'янськом районі, просимо громадян не відвідувати у великодні дні святі місця й культові спорудження в зазначених населених пунктах до стабілізації ситуації», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого тижня проросссійски налаштовані озброєні люди в камуфляжі захопили районний відділ міліції в Слов'янську і заблокували будівлю Ради безпеки України. Подібні захоплення відбулися в кількох містах Донецької області.

У вівторок в.о. президента України Олександр Турчинов оголосив про початок в Донецькій області «антитерористичної операції».

Loading...