До Слов’янська відправляється батальйон Національної гвардії
Основним завданням батальйону є припинення терористичних проявів, локалізація сепаратистських дій та контроль за ситуацією в регіоні.
Резервісти Національної гвардії залучаються до захисту територіальної цілісності України. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Микола Величкович у неділю.
«У вівторок, 15 квітня, резервний батальйон Національної гвардії України заступає на бойове чергування в район Ізюм-Слов'янськ», — заявив Величкович.
За його словами, основним завданням батальйону є припинення терористичних проявів, локалізація сепаратистських дій та контроль за ситуацією в регіоні.
У складі батальйону — 350 бійців з числа резервістів, які пройшли підготовку в навчальному центрі «Нові Петрівці» та членів Самооборони Майдану.
Як відомо, в суботу в Слов'янську озброєні люди в камуфляжі захопили міськвідділ міліції.
У неділю вранці правоохоронці розблокували 2 блокпости сепаратистів перед Слов'янськом.
Внаслідок спецоперації правоохоронних органів у Слов'янську вже 9 поранених та одного вбито.
