Дещиця по телефону вимагав від Лаврова не лізти у справи України
Міністри домовилися провести найближчим часом зустріч і продовжити діалог.
Відбулася телефонна розмова глав МЗС України Андрія Дещиці та Росії Сергія Лаврова. Про це повідомляє прес-служба українського дипвідомства. Розмова відбулася за ініціативою української сторони 7 квітня.
У контексті загострення проросійськими силами ситуації в окремих містах на сході України Дещиця «заявив про неприпустимість зовнішнього втручання у справи України». Він також закликав «російську сторону забезпечити виконання попередніх домовленостей про деескалацію безпекового становища навколо українських кордонів».
«Йшлося також про захист прав і свобод громадян України в АР Крим і неприйнятність силових дій та будь-яких форм примусу, якого зазнають сьогодні наші співвітчизники», — повідомили в МЗС.
Міністри домовилися провести найближчим часом зустріч і продовжити діалог.
