Курсантів академії Нахімова понад три години перевіряли на виїзді з Криму
Російські військові та кримські «самооборонівці» довго тримали чотири автобуси з курсантами на кордоні, обшукуючи все до дрібниці.
Чотири автобуси із курсантами Академії ім. Нахімова, які повертаються на материк, довго тримали на російському блокпосту при виїзді з півострова – без пояснення причин. Про це повідомив капітан другого рангу Леонід Матюхін, пише «Українська правда».
За його словами, вони понад 3,5 години перебували на кордоні.
«Ми дуже повільно проходимо через кордон. Документи перевірили. А тепер перевіряють флешки, фотоапарати, телефони», — сказав він.
«Вони забирають це, а потім через деякий час приносять. Я так розумію, що була домовленість про зелений коридор. Якщо це такий зелений коридор, то я не заздрю тим, хто їде не зеленим коридором», — додав Матюхін.
«Я чекаю на свій ноутбук, який вже дуже довго перевіряють. Вони також відчинили фури, де особисті речі, теж там колупаються», — додав він.
За словами Матюхіна, на кордоні багато людей у формі: і прикордонники, і військові, і Беркут.
Автобуси з курсантами академії перетнули кримське КПП у Армянську близько 15.30 години, повідомляє ТСН.
Російські військові та кримські «самооборонівці» довго тримали чотири автобуси з курсантами на кордоні, обшукуючи все до дрібниці.
Після тривалої перевірки всі автобуси таки випустили з Криму, і тепер вони прямують до Одеси, де продовжать службу та навчання.
Нагадаємо, курсанти академії Нахімова 20 березня під час заміни прапора заспівали національний гімн України та показово залишили площу перед вишем.
