На кордоні з Росією можливі нові провокації
Прикордонники побоюються провокаційних акцій поблизу державного кордону.
Державна прикордонна служба України поширила звернення, у якому попереджає про заплановані у Новоазовському районі Донецької області масові акції протесту, направлені на подальшу дестабілізацію ситуації в регіоні.
За даними служби, масові акції відбудуться 4 та 5 квітня та створять перепони в русі через державний кордон України. Прикордонники повідомили, що для локалізації акцій та забезпечення нормального функціонування пунктів пропуску будуть вживати вичерпні заходи, в разі необхідності будуть залучені правоохоронці.
«Державна прикордонна служба України закликає усіх бути свідомими громадянами своєї держави, не допустити порушення чинного законодавства та не перешкоджати прикордонникам у несенні служби і не створювати додаткових перешкод у перетині кордону громадянам, транспортним засобам та вантажам», — йдеться у зверненні служби.
