У своїй декларації Тимошенко «забула» вказати орендований будинок у Конча-Заспі

У своїй декларації Тимошенко «забула» вказати орендований будинок у Конча-Заспі

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко задекларувала 180 тисяч гривень і вказала, що в неї є лише одна квартира.

Джерело: Відомості

Кандидат у президенти України, екс-прем'єр Юлія Тимошенко оприлюднила свою декларацію про доходи за 2013 рік. Документ розміщений на сайті Центральної виборчої комісії. 

У декларації Тимошенко вказала, що торік заробила 180 тисяч гривень. Тобто, перебуваючи у в'язниці, їй щомісяця нараховували в середньому 15 тисяч гривень зарплати на посаді голови партії «ВО «Батьківщина».

Також вона вказала, що в неї є квартира на 59,4 кв. м. Це все, чим володіє Юлія Володимирівна. Жодних рахунків у банках, жодного авто, іншої нерухомості, бізнесу вона не вказала. Також у документі не значаться члени її родини – чоловік Олександр і донька Євгенія, доходи яких вона також мала вказати.

Нагадаємо, нещодавно Тимошенко показала журналістам шикарний будинок у Конча-Заспі під Києвом, який вона орендує вже десять років. До речі, у декларації також не вказано, що вона орендує будь-яке житло. 

Loading...