Київські бомбосховища можуть вмістити 1,5 мільйона громадян
«Бомбосховища Києва готові прийняти 1,5 млн громадян. А є ще зони укриттів, а там стовідсоткове забезпечення», — сказав він.
У Києві є загалом 526 бомбосховищ, які розраховані на 1,5 млн громадян. Про це сьогодні розповів журналістам голова КМДА Володимир Бондаренко, передає УНН.
«Бомбосховища Києва готові прийняти 1,5 млн громадян. А є ще зони укриттів, а там стовідсоткове забезпечення», — сказав він.
За словами Бондаренка, у столиці загалом 526 бомбосховищ і укриттів. Зокрема, бомбосховища мають воду, чисте повітря, наявність санітарних умов, а також харчі та лежаки для спрощеного варіанту відпочинку. Він уточнив, що з 526 об'єктів — 299 належать до власності міста Києва, 124 — приватним структурам, решта — відомчі.
Водночас, підкреслив голова КМДА, стан столичних бомбосховищ є різним. Тому київська влада буде працювати над тим, аби привести ці об'єкти до нормального стану. Зокрема, зазначив посадовець, вони планують звернутися до столичних бізнесменів по допомогу через брак коштів у бюджеті.
«Коштів немає (для відновлення сховищ). Але в нас є багато інших можливостей. А інші можливості полягають у тому, що поряд є різні об'єкти різних відомств, в тому числі тих, хто торгує, має базари. Ми будемо звертатися надати технічну допомогу, яка буде здійснюватися на благодійній основі... Залучити кошти громадян і бізнесменів київських для таких речей треба. Я думаю, що ми до них звернемося і вони погодяться», — наголосив він.
