ЗМІ: У Феодосії безвісти зникли 250 українських військових, майже 140 взяті в полон
«Наразi 250 вiйськових зникли. Також 130-140 чоловiк сьогоднi вранцi вивезли росiйськi вiйськовi та трьох КАМАЗах», — розвовiв співрозмовник.
Згідно з твердженнями джерел, росiйськi вiйськовi в Феодосiї, за попередніми даними, захопили в полон приблизно 130-140 українських військовослужбовців, доля ще 250 вiйськових залишається невiдомою. Про це повідомляє Еспресо.TV.
«Наразi 250 вiйськових зникли. Також 130-140 чоловiк сьогоднi вранцi вивезли росiйськi вiйськовi та трьох КАМАЗах», — розвовiв співрозмовник порталу.
За його даними, під час штурму вiйськової частини у Феодосiї росiйськi вiйськовi застосували автоматичну зброю, є багато жертв з української cторони.
Джерело також повiдомило, що в даний час на території вiйськової частини горить двi будiвлi. В озерi Донузлав ще залишаються декілька незахоплених українських кораблів, але провiанту залишилось лише на 2-3 днi. «Але ви ж розумiєте, що це (захоплення кораблів) питання часу», — попередив співрозмовник.
За його словами, жодних наказів зi сторони Мiноборони та керівництва України українським вiйськовим не поступало. «Нiхто нічого не робить. Те, що заявляє керiвництво Мiноборони, — це художня вигадка, — сказало джерело. — Якщо найближчим часом питання про вивiд військ з Криму не буде прийняте, то скоро вже більше не буде кого виводити».
Нагадаємо, сьогодні зранку російські військові почали штурм військової частини у Феодосії. Частину морпіхів було затримано та вивезено за межі території частини.
