Російські окупанти розгорнули на аеродромі в Криму ракетні комплекси та поставили снайперів

Крім того, шість підводних човнів проекту 636 увійдуть в угруповання сил постійної готовності Чорноморського флоту, яке буде діяти також у Середземному морі.

Джерело: Відомості

На аеродромі в Кіровському розгорнуті чотири пускові установки на базі зенітно-ракетних комплексів «Оса». Про це на своїй сторінці в Facebook написав керівник кримського медіацентру Міноборони Владислав Селезньов.

«Джерела з Кіровського повідомляють, що на базі раніше прибули ЗРК «Оса» військовослужбовцями РФ розгорнуті 4 пускові установки. Вони встановлені за злітно-посадковою смугою. Наразі посилено контрольно-пропускний режим на КПП аеродрому, встановлена бетонна змійка, проводиться огляд особистих речей на предмет наявності зброї. Джерела вказують на те, що по периметру аеродрому розміщені снайпери», — написав Селезньов.

Крім того, шість підводних човнів проекту 636 увійдуть в угруповання сил постійної готовності Чорноморського флоту, яке буде діяти також у Середземному морі. Про це заявив головком ВМФ Росії адмірал Віктор Чирков.

За його словами, до 2016 року до складу російського флоту увійдуть шість субмарин проекту 636, які будуються на «Адміралтейських верфях» в Петербурзі.

«Ми плануємо, що підводні човни проекту 636 складуть повноцінне з’єднання постійної готовності, яке дозволить Чорноморському флоту вирішувати широке коло задач в своїй операційній зоні відповідальності, спільно з надводними силами і протичовновою авіацією. Зростуть і можливості Чорноморського флоту у вирішенні завдань у складі постійного оперативного з’єднання ВМФ Росії в Середземному морі», — розповів Чирков.

Також главком додав, що до складу флоту увійдуть шість сторожових кораблів.

«Одним словом, Чорноморський флот, оновлення якого давно вже назріло, зможе ефективно забезпечувати стабільність і національну безпеку в Чорному та Середземному морях», — сказав адмірал.

Loading...