Лавров кілька разів наголосив, що Росія захищатиме весь південний схід України
Росія бачить безлади в Україні і хоче їх заспокоювати.
Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров та Державний секретар США Джон Керрі обговорили події в Україні.
В ході їхньої розмови Лавров наголосив, що південний схід України потребує захисту. Також Лавров заявив що введені США і Євросоюзом санкції «абсолютно неприйнятні і без наслідків не залишаться», передає ТСН.
Міністр РФ особливу увагу приділив питанню південного сходу України. В повідомленні МЗС РФ, яке вийшло після розмови чиновників, сказано, що він «особливо наголосив» на необхідності захищати російськомовне населення на всьому південному сході України.
Цікаво, що анексія Криму Росією відбулася через «необхідність захищати» тамтешніх росіян.
Нагадаємо, що Росія узаконила анексію Криму і Севастополя. Путін підписав угоду про входження півострова і міста Севастополь до складу Росії.
