Росіяни запланували захопити Крим за місяць і натякають, що на сході Україні теж стоять їхні
Рішучі дії на півострові розпочнуться 17 березня.
Агресори в Криму, які називають себе «зеленими чоловічками» та «марсіанами» зізнались, що вони належать до військ Російської Федерації, а на півострові у офіційному відрядженні, повідомляється у спецвипуску ТСН.
«Путін сказав словами, що нас немає, а документально, у відрядженнях все у нас підписано. Ми приїхали для цілей, щоб пройшов спокійний референдум, щоб його ніхто не зірвав, ніякі бандити, щоб не було ніяких терактів», — розповіли військові.
Рішучі дії на півострові почнуться з 17 березня, спецоперацію зі взяття Криму росіяни планують завершити впродовж місяця та попереджають, що у цей час на Сході теж щось буде.
«У Харкові і скрізь наші стоять. Скрізь ми стоїмо. Якщо хочете сховатися, їдьте в Росію», — попереджають росіяни.
Також вони розповіли, що після референдуму українських військових в Криму оголосять бандитськими формуваннями і запропонують перейти до російської армії або виїхати з півострова.
