Янукович і Захарченко оголошені в міжнародний розшук
«Янукович оголошений в міжнародний розшук, цим займається окрема слідчо-оперативна група», — сказав він.
Екс-президента України Віктора Януковича оголошено в міжнародний розшук. Про це заявив в.о Генпрокурора Олег Махніцький.
«Янукович оголошений в міжнародний розшук, цим займається окрема слідчо-оперативна група», — сказав він.
Він також додав, що в міжнародний розшук оголошено екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.
За словами Махніцького, Захарченку і Януковичу висувається підозра за масові вбивства людей, вчинені групою осіб.
Він також додав, що СБУ та МВС отримали доручення щодо проведення оперативно-розшуковий заходів «для встановлення місця перебування вказаних осіб і доправлення до суду».
Водночас він не зміг назвати ймовірного місця перебування Януковича.
У свою чергу перший заступник в.о. Генпрокурора Микола Голомша повідомив, що за інформацією ГПУ, Янукович досі перебуває на території України.
