Турчинов: Новий уряд повинен бути сформований у четвер
Керівники фракцій та комітетів мають працювати над цим, за словами спікера.
Уряд має бути сформовано і затверджено у четвер. Про це заявив голова Верховної Ради України, в.о. глави держави Олександр Турчинов під час засідання парламенту, повідомляє УНН.
«Даю доручення: в четвер національний уряд довіри має бути проголосований», — заявив він. За його словами, керівники фракцій та комітетів мають працювати над цим «вдень і вночі».
Також повідомляється, що нардепи уповноважили Турчинова підписувати закони України. Депутати ухвалили постанову «Про уповноваження виконуючого обов'язки президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова на підписання законів України». За дане рішення проголосували 316 народних депутатів.
Постановою передбачено уповноважити в.о. президента Олександра Турчинова на підписання законів України, прийнятих з 21 лютого 2014 року на період до здійснення відповідних повноважень президента України. Дана постанова набирає чинності з моменту її прийняття.
