Рада відновила засідання, зареєструвалися 227 нардепів

Нагадаємо, сьогодні віце-спікер ВР Руслан Кошулинський відкрив пленарне засідання парламенту та відразу проголосив перерву.

Джерело: Відомості

У Верховній Раді зареєструвалось письмово 227 нардепів. Про це заявив після поновлення засідання головуючий на засіданні віце-спікер Руслан Кошулинський, передає УНН.

Після цього депутати змінили спосіб голосування на голосування підняттям рук, оскільки система «Рада» за інформацією Кошулинського не працює.

Раніше повідомлялося, що в опозиції не вистачає голосів для кворуму. Так, за словами співрозмовника агентства «є команда отримати результат за будь-яку ціну. Будемо голосувати. До парламенту вже зараз привезено картки депутатів, які не прийшли до ВР. Систему «Рада» є кому увімкнути».

Нагадаємо, сьогодні віце-спікер ВР Руслан Кошулинський відкрив пленарне засідання парламенту та відразу проголосив перерву.

Перерва була проголошена, бо Яценюк, Кличко і Тягнибок поїхали в представництво ЄС на зустріч з міністрами закордонних справ Німеччини, Польщі. Останні вийшли від Януковича після зустрічі.

Loading...