Кличко наполягає на поверненні Конституції 2004 року
На його думку, потрібно також оголосити місцеві вибори, зокрема у Києві.
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко вважає, що конституційна реформа допоможе вивести країну з кризи. Про це він заявив з трибуни Верховної Ради у вівторок.
Кличко покладає всю відповідальність за політичну кризу в країні на владу. Але влада також може її вирішити, вважає він. Один із шляхів — перерозподіл повноважень у державі, пише УНН.
«Ми повинні повернутись до конституційної реформи, яка була в неконституційний спосіб змінена в 2010 році, — сказав Кличко. — Впевнений, якщо ми сьогодні цього не зробимо, то суспільство може вибухнути», — зазначив він.
Кличко закликав іти цивілізованим шляхом: «Зупиняємо диктатуру. Повертаємось до Конституції, яка робить депутатів суб'єктами прийняття рішень а не кнопкодавами».
На його думку, потрібно також оголосити місцеві вибори, зокрема у Києві.
Кличко застеріг депутатів від ескалації та провокування подальшого конфлікту. Зокрема занепокоєння в політика викликають розмови про федералізацію державу та зачистку вулиць.
«Деякі беркутята з місцевої влади створюють якісь фронти, а кримінал починає співпрацювати з силовими структурами», — сказав Кличко.
Він попередив, що ці політики грають з вогнем. «Шлях до федералізації — шлях до знищення суверенної держави», — вважає Кличко.
