Серед студентів знайшлася сотня, що підтримала «Беркут»

Серед студентів знайшлася сотня, що підтримала «Беркут»

Молодь вважає, що вони і силовики є жертвами одного режиму.

Джерело: Відомості

Під гуртожитком головного управління МВС у Києві зібралося близько сотні студентів із різних вишів країни, йдеться в сюжеті ТСН.

Утім, цього разу вони прийшли не пікетувати, а підтримати силовиків та їхні родини. Хлопці та дівчата тримали в руках плакати з написами «Ми прийшли з миром» та викрикували гасла «За нашу і вашу свободу». Утім, до гостей господарі так і не вийшли.

Студенти свій візит до силовиків присвятили 96-тій річниці бою під Крутами, а також подіям у ніч проти 30 листопада, коли «Беркут» розігнав Євромайдан.

Студенти заявили, що хотіли показати, що вони і силовики є жертвами одного режиму. Мовляв, не думають, що учора достукалися до «Беркуту», але варто і далі стукати. Також студенти хотіли показати, що було вбито чимало активістів.  

Loading...