Мітингувальники вимагають від опозиції єдиного лідера супротиву
«Це вже не танці на площі, а громадський спротив. У нас більше немає часу, поки ви домовитеся про розподіл посад. У нас сьогодні останній шанс захистити себе, нам потрібен лідер супротиву, який візьме на себе відповідальність».
Учасникам протестного руху – Автомайдану та Євромайдану – потрібен єдиний лідер супротиву, який візьме на себе відповідальність і поведе мітингувальників до перемоги.
Про це виступаючи на Народному віче на Майдані Незалежності заявив організатор Автомайдану Дмитро Булатов, передає «Українська правда».
Звертаючись до лідерів опозиції, він заявив: «Це вже не танці на площі, а громадський спротив. У нас більше немає часу, поки ви домовитеся про розподіл посад. У нас сьогодні останній шанс захистити себе, нам потрібен лідер супротиву, який візьме на себе відповідальність».
«Раніше Автомайдан закликав опозицію визначитися із єдиним кандидатом. Тепер це вже неактуально – вже зрозуміло, що ніяких чесних виборів через рік не буде і у 2015-му призначать того самого зека», — зазначив Булатов.
«Тож ми просимо вас назвати ім'я єдиного лідера супротиву», — заявив він.
Учасники Євромайдану на площі перед сценою підтримали його звернення, скандуючи «Лідера!».
На восьме Народне віче, яке зібралося о 12:00 на Майдані Незалежності на знак протесту проти режиму диктатури, зібралося близько півмільйона українців, пише УП.
На початку заходу духовенство провело молитву. На сцені Майдану — лідери опозиції, представники громадськості та активісти Автомайдану.
