У судді «васильківських терористів» стався гіпертонічний криз
У судді проявилися так звані «побічні» захворювання.
У судді Києво-Святошинського районного суду Юрія Бурбели, котрий знаходиться на лікуванні у Київській обласній лікарні, стався гіпертонічний криз та проявилися додаткові хвороби, що можуть бути пов’язані зі стресом. Про це повідомив головний лікар вищезгаданого медзакладу Михайло Анкін, пише УНН.
«У Юрія Бурбели стався гіпертонічний криз. У нього був тиск 200/110, проте лікарям вдалося своєчасно купірувати напад. Наразі тиск у Бурбели 180/110. Чоловік знаходиться під постійним наглядом лікарів», — зазначив Анкін.
Він також додав, що у судді проявилися так звані «побічні» захворювання.
«Ці захворювання можуть бути також пов’язані зі стресом. Наприклад у Бурбели загострився нейродерматит та схожі з ним хвороби. Наразі визначається, які саме. На жаль, під час таких стресових атак ці хвороби проявляються, проте на кровообіг головного мозку вони не впливають і з мозковим кровообігом не пов’язані», — зазначив медик.
Нагадаємо, у судді «васильківських терористів» стався мікроінсульт. За словами лікарів, суддя Києво-Святошиинського райсуду Юрій Бурбела проведе в лікарні не менше 3 тижнів.
