Кличко буде оскаржувати поправку до Податкового кодексу в Європейському суді

Кличко буде оскаржувати поправку до Податкового кодексу в Європейському суді

Кличко є громадянином України, неодноразово балотувався в народні депутати, і у ЦВК з цього приводу не виникало ніяких питань.

Джерело: Відомості

Лідер партії УДАР Віталій Кличко має намір в Європейському суді з прав людини оскаржити поправку до Податкового кодексу, яка позбавляє його права бути кандидатом на президентських виборах 2015 року. Про це заявив заступник голови партії Віталій Ковальчук, повідомили у прес-службі УДАРу.

Він підкреслив, що Кличко є громадянином України, неодноразово балотувався в народні депутати, і у ЦВК з цього приводу не виникало ніяких питань. «І нинішнє рішення — це не більше ніж провокація і маніпуляція з боку влади. Але ми підкреслюємо, що не залишимо безкарними дії керівників парламенту, які з порушеннями регламенту приймали зміни не тільки до Податкового кодексу, а й до інших законів. Тому на сьогодні рішення ВАСУ відкриває нам шлях для оскарження дій влади вже в Європейському суді з прав людини», — сказав Ковальчук.

Він також вважає, що чутки про те, що нібито Кличко має якісь проблеми і не може бути допущений до президентських виборів 2015 року, поширюються навмисно.

Нагадаємо, 10 січня Вищий адміністративний суд України відмовився відкривати провадження за позовом про скасування рішення Верховної Ради з голосування за зміни до Податкового кодексу України щодо так званої «поправки Кличка», яка зареєстрована депутатом від «Батьківщини».

24 жовтня Верховна Рада прийняла законопроект № 2054а про внесення змін до Податкового кодексу щодо обліку та реєстрації платників податків. Даний документ передбачає, що особи, які мають вид на проживання в іншій країні, не є резидентами України.

Як заявили в опозиції, таким чином, Кличко фактично позбавляється права брати участь у президентській кампанії 2015 року. Водночас сам Кличко вважає, що рішення суду не завадить йому балотуватися в президенти в 2015 році.

Loading...