У Києві «заміновано» аеропорти і залізничні вокзали
Дзеркало тижня Залізничний вокзал в Києві «замінований».
Невідомі особи заявили про те, що заміновано низку важливих транспортних вузлів Києва. Зокрема, йдеться про центральний і південний залізничні вокзали Києва, аеропорти «Жуляни» і «Бориспіль».
Інформацію про замінування офіційно підтвердили на залізничному вокзалі столиці.
«На лінію 102 зателефонував невідомий на повідомив про замінування аеропортів «Бориспіль» та «Жуляни», а також Центрального та Південного залізничних вокзалів», — заявили у міліції.
При цьому в аеропорту «Бориспіль» також проходить евакуація пасажирів з двох терміналів B, D на привокзальну площу.
Зараз спеціалісти шукають можливу вибухівку. У прес-службі «Борисполя» додали, що не можуть сказати, як довго триватиме перевірка.
Нагадаємо, вчора невідомий повідомив про «замінування» станцій київського метро «Хрещатик», «Майдан Незалежності».
