Круглий стіл з обговорення ситуації в Україні розпочнеться о 14 годині
Участь у «круглому столі» Президента Віктора Януковича та інших екс-президентів — Віктора Ющенка і Леоніда Кучми — не заявлена.
Круглий стіл з обговорення пропозицій громадськості щодо відновлення політичної стабільності в Україні відбудеться в 14.00 в Палаці «Україна». Про це йдеться в анонсі, передає «Українська правда».
«З ініціативи першого президента Леоніда Кравчука відбудеться засідання загальнонаціонального «круглого столу» з обговорення пропозицій громадськості щодо відновлення політичної стабільності в Україні, суспільного миру і спокою», — сказано в повідомленні.
«У засіданні візьмуть участь лідери громадської думки, представники української влади, політичних партій, широкої громадськості, профспілкових організацій, засобів масової інформації, студентського руху, експертного середовища, творчої, наукової громадськості», — йдеться у заяві.
«До участі у заході запрошені лідери опозиційних партій, активні учасники проєвропейської громадської акції, яка проходить на столичному Майдані Незалежності», — уточнюється в повідомленні.
При цьому участь у «круглому столі» Президента Віктора Януковича та інших екс-президентів — Віктора Ющенка і Леоніда Кучми — не заявлена.
На офіційному сайті президента теж про цю подію нічого не повідомляється.
