Чорновіл: Немає сенсу вести переговори з неадекватним Януковичем

Чорновіл: Немає сенсу вести переговори з неадекватним Януковичем

Політик вважає, що вести переговори слід насамперед із лідерами бізнесу та громадської думки

Джерело: Відомості

Екс-народний депутат Тарас Чорновіл вважає, що з поки що чинним президентом Віктором Януковичем немає сенсу говорити про те, як вирішити ситуацію в країні. Про це він сказав в ефірі телеканалу ТВі.

"Мені здається, ми вийшли на якийсь рівень колосальної неадекватності. Критикувати партію влади і загалом владу – це все одно, що розказувати, що лисиця погана, бо краде курей", - зазначив Чорновіл.

За словами політика, у такому випадку "треба або курятник залатати, або поставити десь сітки й пастки на лисицю".

Крім того, екс-нардеп вважає, що сьогодні виникає проблема нерозуміння лідерами опозиції того, що треба робити.

"Ми обговорюємо, з ким вести переговори – з Рибаком, з Азаровим. В одному фільмі прозвучала гарна фраза: "Я буду вести переговори з пастухом, а не з його бараном". У цьому випадку з тим пастухом, який поводиться неадекватно, вести переговори навряд чи є сенс", - переконаний Чорновіл.

"Я вважаю, що у вівторок було втрачено шанс провести переговори з тими, хто має серйозний вплив на сході, на півдні країни, з лідерами бізнесу, громадської думки. З цього треба було починати", – додав він.

Loading...