Яценюк вимагає від Пшонки звіту щодо кількості затриманих мітингувальників
Опозиція вимагає від Генеральної прокуратури розпочати пошук зниклих після розгону Євромайдану та покарати винних в організації цього злочину.
Опозиція вимагає від Генеральної прокуратури розпочати пошук зниклих після розгону Євромайдану та покарати винних в організації цього злочину. Про це в середу, 4 грудня, заявив на брифінгу в Штабі національного спротиву на Майдані Незалежності голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.
Опозиція вимагає також негайно прозвітувати про кількість арештованих, кількість людей, які отримали тілесні ушкодження, кількість затриманих, про те, скільки з цих людей зараз перебувають в лікарні і скільки насильницьких смертей було в Україні за останні два тижні.
«Це офіційне звернення. Ми вимагаємо негайної реакції», - наголосив Арсеній Яценюк.
Він також зазначив, що опозиції відомі плани Банкової щодо «дестабілізації ситуації»: «Вони хочуть підкинути мертві тіла й цим спровокувати наступну хвилю протистояння».
«Ми повідомляємо про злочин, який готує секретар РНБО Андрій Клюєв. Він особисто давав вказівку заступнику міністра МВС Ратушняку розганяти Майдан і формувати силовий сценарій», - наголосив він.
«Очікуємо реакції генерального прокурора, проведення розслідування, перевірки і притягнення злочинців до відповідальності», - сказав Арсеній Яценюк.
