На Вінниччині ревнивий чоловік убив уже другу свою дружину
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області виніс вирок ревнивцю, який задушив дружину, а тіло сховав в сараї на території нежилого будинку.
Влітку до міліції звернулися батьки 24-річної жінки — жительки селища Бар, яка з чоловіком поїхала до Києва, на заробітки. Вона не виходила на зв’язок — телефони були відключені і в дочки, і в зятя, розповіли у Вінницькому УМВС.
Розслідуючи зникнення подружньої пари, оперативники розкрили вбивство. Як з’ясувалось, зловмисник задушив жінку через ревнощі, а тіло замаскував старими речами в сараї біля старої хати. Вбивця зняв з тіла потерпілої ювелірні вироби та забрав її мобільний телефон.
Правоохоронці вийшли на слід чоловіка в Житомирській області. Він змінював адреси та переховувався, адже лише у 2012 році звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вбивство своєї попередньої дружини.
Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.13 ч.2 ст.115 (умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство) КК України і засудив до вищої міри покарання – довічного позбавлення волі.
На користь батьків, що втратили свою дочку, з душогуба стягнуть 43 155 гривень в якості відшкодування матеріальної шкоди та 200 тисяч моральної шкоди.
