Грабіжник, який душив жінок на Рівненщині, отримав довічний термін
Сарненський районний суд виніс вирок грабіжникам, які нападали на жінок похилого віку.
Сарненський районний суд виніс вирок грабіжникам, які нападали на жінок похилого віку. Судимий 31-річний житель Києва та його 28-річна співмешканка грабували бабусь у Київській та Рівненській областях. Відомо, що дві літні жінки були вбиті.
Як повідомили в прокуратурі, одна з них злочинниці була близькою родичкою. До будинку однієї з жертв, 83-річної бабусі, зловмисники потрапили під виглядом квартиронаймачів. Вони напали на стареньку і задушили, після чого незаконно заволоділи її речами на загальну суму понад 2,5 тис. грн.
У селі Тинне, яке розташоване у Сарненському районі Рівненської області, проживала родичка жінки —двоюрідна бабуся. Ледь злочинці увійшли в будинок, одразу почали душити стареньку руками і хусткою, а потім ще й завдали удар в голову сокирою. З будинку вони забрали 800 грн. і 5 ювілейних медалей.
Правоохоронці затримали зловмисників у місті Рівне. Вироком суду чоловік засуджений до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, а жінка отримала 14 років в'язниці.
